PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107552}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
6,6 114 503
oceny
6,6 10 1 114503
6,4 8
ocen krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Siema chciałbym się dowiedzieć czy ten film się ukaże jeszcze w Tv a jeśli się ukaże to kiedy a wgl gdzie można kupić ten film na DvD w Empiku czy Medi Marky ???.

RedBull_PL

Powiem Ci w ten sposób: tego filmu w ŻADNYM sklepie nie kupisz.... O 22:59 (13-09-2010) zakończyła się na allegro aukcja tego filmu... Poszło za niecałe 75 PLN. Sam chciałem kupić ale cena dla mnie trochę za wysoka jak na DVD...
Osobiście Ci powiem że znalazłem ten tytuł w 2 sklepach (w jednym cena jest wysoka - 153 PLN (!) + wysyłka, a w drugim 29,69 PLN + wysyłka - cena normalna tyle że czas oczekiwania: od 3 tygodni do 2 miesięcy(!) )
Musze dokładnie sprawdzić tą drugą opcję... Dam link, jak będzie 100% pewniak...

ocenił(a) film na 10
Thomas_Anderson

Aha dobra to jak się dowiesz to daj link ten film poprostu był zajebisty przepraszam za wyrażenie ale tak jest Elisha A love you kocham ten film i jest to film 1 z ulubionych komedi romantycznych

ocenił(a) film na 10
RedBull_PL

1 z moich ulubionych komedi romantycznych . A jak z tym filmem na TV Polsat i Tv4 czy ukaże się jeszcze raz lub więcej jeśli tak to kiedy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones