PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107552}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
6,6 114 476
ocen
6,6 10 1 114476
6,4 8
ocen krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Bo sciagnelem najpierw wersje niby normalna a potem wersje unrated i jest to samo...

użytkownik usunięty
Warcryer

ktoś cię w chuja zrobil... Jest tylkio jedna wersja. hehe

ocenił(a) film na 9
Warcryer

http://e-dvd.pl/?v=film&id=7812 [e-dvd.pl/?v=film&id=781...] sam nie wiem moze i tak hehe

Warcryer

Są 2 wersje tego filmu moj drogi. W kinach byla pokazywana wersja ocenzurowana, natomiast ja ostatnio wypozyczylam sobie w ypozyczalni wersjebez cenzury. Czy one się różnią? No więc głownie teksty bez cenzury - przekleństwa, których jest sporo - ale takie całkiem spoko - nawet bardzo śmieszne ;) hehe W wersji bez cenzury dodano pare scen ostrzejszych :)... z tego co wiem.
A tak pozaty to chociaz nie jakis najmądrzejszy film ale poporostu wymiata!!! Teksty w wersji nieocenzurowanej sa poprostu zajebiste! Mozna lac ze smiechu- a zwłaszcza kiedy ten głowny bohater idzie na tą gale - gdy ma wyglosic przemowienie ale jest lekko na haju- to jest poprostu exstra!! Mozna boki zrywac ;)

_KaSiEk_

Słuchaj ściągłem ten film z aresa i nie wiem czy jest to wersja normal czy nieocenzurowana wiec jak to poznac w jakich czesciach filmu i jak co gdzie mozna zdobyc ten film bezcenury odpisz czekam

ocenił(a) film na 7
tomek635

Cenzurowana wersja leciala niedawno na Polsacie, nie ma przeklenstw itp.
A niecenzurowana mozna sciagnac na necie z byle wareza, tylko trzeba poszukac niestety :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones