PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107552}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
6,6 114 503
oceny
6,6 10 1 114503
6,4 8
ocen krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Ostatnio oglądalem ten film na polsacie i specialnie kupilem plytke z filmem po to zeby oglądac go caly czasz jest boski juz go oglądalem tyle razy ze szok nie ma nic lepszego niz ten film Elisha bije na glowe wszystkie laski ktore tam zagraly jest nieziemska... Praktycznie mozna by powiedziec ze Anioł zstąpil z nieba by nas olsnic;D

ocenił(a) film na 8
kaamild125

Zgadzam się, w Elish'ie jest coś takiego (nie tylko ciało xd) że przyciąga na sobie uwage.
Polecam również DOM WOSKOWYCH CIAŁ :) Gra tam małą rolę ale to dowód na to że potrafi zagrać skrajne sb role :P

użytkownik usunięty
polinor

jaka mala? w domu woskowych cial gra glowna role przeciez! co do reszty wyzej zgadzam sie calkowicie ;]

ocenił(a) film na 8

Powiem Ci szczerze że niewiele pamiętam już z tego filmu bo go strasznie dawno wiec mogłem troche zapomieć :))

użytkownik usunięty
polinor

hehe zdarza sie ;]

ocenił(a) film na 10

no ciezko sie pozbierac najgorzeej obejrzec to przed snem a pozniej polnocy myslec a ci gdyby postapił inaczej? a co ja bym zrobil na jego moejscu :D ja lubie takie schizy :D

ocenił(a) film na 8
lechuiii

Też tak czasami mam po obejrzeniu filmu :)

użytkownik usunięty
polinor

łoł! serio? ja czasem przeżywam filmy, ale nigdy takich jazd nie miałem :D
cóż ludzie różnie reagują ;] (chociaż przyznam, że trochę zazdroszczę:)

ocenił(a) film na 10

zalezy jaki film obejrzsz jak jakas komednie romantyczna to luzik ale jak horror <KRZYK> to co innego ;p

ocenił(a) film na 8
lechuiii

Największe jazy miałem po Lęku, Blair Witch Project i jeszcze jakimś filmie którego tytułu nie pamiętam :)

Ale nie o tym temat :)

Wyobrażacie sobie "Dziewczyna z sąsiedztwa" bez Elishy? Jakby zapodać np. taką Anne Hathaway to film nie byłby taki sam ;] No nie?

ocenił(a) film na 10
polinor

no wtedy to bylby inny film chyba kazdy mi racje przyzna ze elishia podnosi poziom filmu 2 osoba w tym filmie jest Timothy Olyphant tez dobrze zagrał wczoł sie w role takiego ALFONSA :p czytałem duzo komentarzy i i wiele osob pisze ze oglada ten film tylko i wyłącznie z powodu elishy ;)

użytkownik usunięty
polinor

oj taaak elisha wymiata ;]
polecam dramat The Quiet- tam tez niezle zagrala ;D

ocenił(a) film na 8

Jak mówisz ze nieźle to skusze się i w najbliższym czasie obejrze :)

ocenił(a) film na 8
polinor

Chciałbym coś jeszcze powiedzieć :) Rozbroiła mnie przed chwilą informacja że Elisha grała w "Czy boisz się ciemności?"...
Jak Boga kocham nie pomyślałbym że ona mogła w tym grać :O Szok.

Górny lewy róg:
http://www.skooldays.com/images/sa1738.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones