PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107552}

Dziewczyna z sąsiedztwa

The Girl Next Door
6,6 114 503
oceny
6,6 10 1 114503
6,4 8
ocen krytyków
Dziewczyna z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Dziewczyna z sąsiedztwa

Naprawdę ciekawy film, jest w nim sporo śmiesznych sytuacji, nie nudziłem się oglądając. W dodatku fajni aktorzy, zwłaszcza główna bohaterka i ten koleś Kelly :D 9/10, polecam.

ocenił(a) film na 8
reaster

Zgadzam się ja kocham Elishe Cuthbert(przez ten film:D), a ten samochód.

reaster

Według mnie jest to bardzo ciekawa produkcja, chcę się go naprawdę oglądać. Moim zdaniem jest on w swoim gatunku absolutnym i niekwestionowanym liderem. Po obejrzeniu (jak zauważyłem uważa tak wiele osób) ma się wrażenie iż jest się w stanie zrobić wszystko, zdobywa się chęć i energie do życia. Komedia ta pokazuję, że każdy w swoim życiu może być chociaż przez chwilę królem balu. Film demonstruje nam to co naprawdę liczy się w życiu. Zawiera on głęboką mądrość mówiącą o tym, że w chwili kiedy musisz walczyć o tą najważniejszą sprawę, o swój "kręgosłup moralny", powinieneś/powinnaś nie wahać się postawić wszystkiego na jedną kartę i za wszelką cenę osiągnąć i obronić to co się dla ciebie naprawdę liczy. "Pójść na żywioł" mimo przeciwności, ponieważ "w głębi serca wiesz, że gra jest warta świeczki" ;]

Jak dla mnie 100/10, polecam ! ! !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones